Červenec 2012

FUUU!

28. července 2012 v 19:43 | Tabasha
Zdarec.

Chcípám vedrem. Venku snad za chvíli začne bouřka. V obýváku je nesnesitelný vedro, takže jsem se s noťákem přesunula do pokoje, kde permanentně větám. Pokoušela jsem se pustit si jakousi reportáž z Partičky na vzduchu, ale neustále mi to hlásí error. Asi maj přetíženej server. No nic, nevadí, příští tejden budou stejně dávat nějaký sestřihy a taky to na 100 % bude na Youtube.

Tohle mě vždycky spolehlivě vytočí...

Přijel k nám můj nevlastní brácha a tak paříme různý hry. Třeba Left 4 dead. Pokoušeli jsme se spustit Portal, ale nějak to nefachalo. Taky mi do PC přetáh Fullmetal alchemist, IT crowd, Otce prasátek a ještě jedno anime (zapoměla jsem název, ale to je fuk), takže se budu moct na co dívat. Brácha momentálně studuje tady v Praze na vejšce a bydlí s kámošema v jednom bytě. Půjčil mi Hellboye a taky se někdy, až začne škola, vypravíme do Japashopu (teda, pro informaci: nejsem žádná otaku, to ne, ale ráda bych se tam mrkla).

Někdy v nejbližší době sem hodím pár nějakejch obrázků, co se mi nahromadily ve skicáku.

Taky se budu muset učit na konfirmaci, fuuu. Sice toho moc neni, ale učit se knihy Bible (66 knih!!!) na zpaměť je celkem záhul. Desatero dám, to je v pohodě.

Tak fajn, jdu se navečeřet a zkusím něco udělat s designem.

Hezkej večer. Tabasha

Novej začátek

28. července 2012 v 18:52 | Tabasha
Takže znovu. Od začátku. S novou přezdívkou. S novým blogem.
Uvidíme, jak dlouho tady vydržím.
Tak fajn, začínám.