Srpen 2012

Co je novýho?

13. srpna 2012 v 16:57 | Tabasha
Po dlouhé době zase píšu. No jo, neni čas. O prázdninách nikdy není čas, klasika.

Jinak nic zvláštního. Po dlouhý době jsem zase vytáhla flétnu a zjistila, že se mi většinu hmatů podařilo celkem úspěšně zapomenout. Objevila jsem tajnej vchod do jedný zahrady. S rodinkou jsme našli asi 145639854163556 keší. V ulici kousek od nás se v jednom domě cosi natáčí. Ještě jsem nezjistila co, ale se ségrou jsme vymyslely teorii, že to bude buď reklama ( pravděpodobnost 90 %), jeden z nekonečných seriálů (9 %) nebo nějakej film (1 %). Za pár dní pojedeme na Slovensko. Byla jsme na evangelickým táboře, kde se průměrný věk účastníků pohyboval okolo osmi let. Většinu času jsme tam trávili hraním her z Partičky, pobíháním venku, stavěním hradů z písku a sbíráním hub. Těším se do školy (heh, to je paradox), na florbal a na primány. Naučila jsem se skákat šipku.

Asi se vydám do knihovny pro Vlaštovky a Amazonky. První díl mám doma, ale druhej bohužel ne.

Se ségrou jsem zhlédla hroooomadu uncutů her z Partičky. Možná z nich udělám nějaký animace (ale nejdřív budu muset najít nějakej normální postup jak na to).

Ještě sem hodím pár nějakejch slušnějších obrázků, co se mi nahromadily ve skicáku. Dopoledne jsem se nudila, takže jsem přes každej naplácla texturu. Je to celkem zábava, takhle mrvit obrázky, to vám řeknu. :D Tak jo, je to pod perexem.