Co je novýho?

13. srpna 2012 v 16:57 | Tabasha
Po dlouhé době zase píšu. No jo, neni čas. O prázdninách nikdy není čas, klasika.

Jinak nic zvláštního. Po dlouhý době jsem zase vytáhla flétnu a zjistila, že se mi většinu hmatů podařilo celkem úspěšně zapomenout. Objevila jsem tajnej vchod do jedný zahrady. S rodinkou jsme našli asi 145639854163556 keší. V ulici kousek od nás se v jednom domě cosi natáčí. Ještě jsem nezjistila co, ale se ségrou jsme vymyslely teorii, že to bude buď reklama ( pravděpodobnost 90 %), jeden z nekonečných seriálů (9 %) nebo nějakej film (1 %). Za pár dní pojedeme na Slovensko. Byla jsme na evangelickým táboře, kde se průměrný věk účastníků pohyboval okolo osmi let. Většinu času jsme tam trávili hraním her z Partičky, pobíháním venku, stavěním hradů z písku a sbíráním hub. Těším se do školy (heh, to je paradox), na florbal a na primány. Naučila jsem se skákat šipku.

Asi se vydám do knihovny pro Vlaštovky a Amazonky. První díl mám doma, ale druhej bohužel ne.

Se ségrou jsem zhlédla hroooomadu uncutů her z Partičky. Možná z nich udělám nějaký animace (ale nejdřív budu muset najít nějakej normální postup jak na to).

Ještě sem hodím pár nějakejch slušnějších obrázků, co se mi nahromadily ve skicáku. Dopoledne jsem se nudila, takže jsem přes každej naplácla texturu. Je to celkem zábava, takhle mrvit obrázky, to vám řeknu. :D Tak jo, je to pod perexem.První... Měl to být nějaký alchymista nebo co. Taky jsem si chtěla procvičit kreslení člověka ze strany.Tohle je taková pakárna, něco jako "Co-dokážeš-načmárat-za-pár-minut". Je to hnusný, ale proč to sem nedát, žejo.


Můj oblíbenej obrázek :D. Sice má nějaký vadný proporce, ale líbí se mi jeho vohoz, vypadá celkem dobře.


A nakonec konev. Tu jsem kreslila, když bylo děsný vedro a já jsem seděla na jediným chladným místě v domě - v hale (to je taková místnost na knihy a kytky). Kdyby vás zajímala ta věta vlevo dole, to je blbej překlad z jedný hry, kterej nás doma často citujeme.

FUUU, ta kvalita je hrozná...

Tak to je všechno. Tabasha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama