Ba - dum - tssss

10. září 2012 v 16:28 | Tabasha

Desátýho září a vedro na padnutí. Podzime, kde jsi? Já už chci barevný listí, studenej vítr, kaluže na ulicích a zamračený nebe.

Dneska jsem měla společně s L. a A. v plánu jít si udělat srandu z primánů. Myslela jsem si, že půjdou ven, takže se nenápadně přiblížíme k nějaký jejich skupince, ale oni ty malí smradi zůstali ve svý třídě a nevypadali, že by s náma chtěli začít rozhovor. Nemuseli ani stát frontu na oběd, jejich třídní je tam vzala o pět minut dřív. Pche, tomu se říká nespravedlnost.

O výtvarce si na nás profesorka připravila koláže inspirovaný dadaismem (ten uměleckej směr, jak hodíte kapry na klavír, prostě takový nesmyslný výtvory). Měli jsme si přinýst časáky. V tom byla první chyba - já jsem o tom nevěděla :D Ale to zas tak nevadilo. Abychom zjistili, jakou koláž máme udělat, hráli jsme takovou tu hru, jak se něco napíše na papír, přehne se to a pošle dál (mezi náma, vždycky z toho vyjdou kraviny). Jde to po sobě: přídavný jméno, podstatný jméno, sloveso, přídavný jméno a podstatný jméno. Na jeden z papírů, kterej se ke mě dostal, jsem napsala první náhodný slovo - sokol (jak náhodný, che :D). Spolužačka před to napsala obézní. Už ta kombinace slov je hrozná. No a tenhle luxusní papír se dostal k jednomu spolužákovi, kterej strávil půl hodiny hledáním sokola v časopisech typu Bravo, Blesk pro ženy a v nějakejch novinách. Nemohla jsem se na to dívat, jak se s tím trápí, takže jsem mu nabídla Ondru Sokola jako Zajdu (fakt není obézní, ale lepší něco, než nic), kterýho odmítnul. Nakonec na tu koláž použil nějakýho orla :D To je teda fakt dost dobrý.

Jinej spolužák přinesl nějaký Bravo (prej ho vzal sestře, ale já mu to nevěřím), ve kterým byl plakát Partičky, takže jsem si ho hned přivlastnila (totiž, ten plakát, ne spolužáka).

Asi mi začíná hrabat. Předevčírem jsem ve snu pobíhala po nějakým letišti, které se nápadně podobalo Arkádám na Pankráci. Viděla jsem tam Ondru Sokola a společně se ségrou jsem se ho snažila najít a říct si mu o autogram. Před tou budovou jsem taky zahlídla Igora Chmelu a ve spěchu narazila do Geni. To je šílený :D

O víkendu snad zase pojedeme hledat kešky, už se těším. Nebo se ségrou zajdeme k jedný starý opuštěný zahradě a vlezem do ní dírou v plotě. A taky se proběhneme po poli. To miluju :3

Tak nic, jdu si ještě zopakovat slovíčka z němčiny a dopít zázvorovou limonádu.

Tabasha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kumi :) Kumi :) | 20. září 2012 v 14:34 | Reagovat

No, tak mám patnáct, zatím ještě (tři měsíce do šestnácti :3 XD)...
A v tom počítání, v jakém jsem ročníku na škole se nevyznám. Kvůli tomu, že jsem na šestiletém gymplu právě... :D
Ale jak říká několik učitelů na škole "už vám skončila povinná školní, takže teď jste tu všichni dobrovolně, že?"
... no to určitě ^^" :'D
:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama