Dva dny

4. září 2012 v 16:08 | Tabasha

Tak zase škola. Žádný flákání. (zničeho nic se mi vybavila hláška "Pokusíme se") Ale celkem mi chyběla, to se musí nechat.

První den, tedy včerejšek:
Naprostá pohoda. Třídní nám říkala nějaký info, podepisovali jsme školní řád. Klasika. Pak jsem s L. šla hledat jednu keš, ale odlov se jaksi nepodařil. Che, muselo to vypadat vtipně, když jsme chodily okolo "geomísta" s navigací a jedna z nás vždycky hlásila, kolik je to přesně metrů. (vzhledem k tomu, že okolo chodila spousta lidí... :D) A pohled Z., když mě ve škole viděla s GPSkou a ptala se "Co to je?" :D Pak jsme s L. šly na zmrzlinu a potulovaly jsme se po obchodech. Když jsem se vracela domů, naprosto těsně mi ujel vlak, takže jsem musela čekat, ale aspoň jsem potkala E., bývalou spolužačku.

Druhej den, tedy dnešek:
Nejdřív byla němčina. Vejšlap do nejvyššího patra školy, potom jsme dostali učebnice (teda, museli jsme je zaplatit, samosebou) a zbytek hodiny nám profesorka vysvětlovala výslovnost. Ještě dneska si to budu muset zopáknout. Potom jsme měli chemii, chemikářka nám ukazovala bengálský ohně a vysvětlovala, co to vlastně ta chemie je. Plášť na laborky už mám, ještě si musím koupit zapalovač. Jeden chemickej fór: "Čípak je to asi vina, že ho leptá kyselina?" :D O těláku, který byl další hodinu, jsme se víceméně flákali. Byl spojenej s klučičí půlkou třídy. Vyřizovali jsme nějaký třídnický věci, zbylých asi patnáct minut jsme hráli vybíjenou, která vypadala spíš jako pinkání s míčem. V matice jsme opakovali zlomky a jen tak kecali. O češtině nám dala profesorka nějaký opakovací úkoly, který jsem celkem zmastila. Ale "who cares?", stejně je to první den. Poslední hodinu byl děják, opakovali jsme z loňska a já jsem zjistila, že se mi úspěšně podařilo všechno zapomenout :D.

Takže, první dva dny proběhly celkem v pohodě. Teď si budu muset jít něco zopakovat a podepsat si sešity. A večer si se ségrou a mamkou pustíme včerejší novej díl Partičky.

Ještě jedna skvělá hláška na konec: "Mého strýčka strašně bolely nohy. Skočil pod vlak a nohy už ho nebolely!"

Tabasha :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama