Klub vemen

25. září 2012 v 16:41 | Tabasha

Dnešek je fajn.

Podařilo se mi celkem obstojně naspat písemku z chemie, takže očekávám jedničku.

Ulila jsem se z těláku, protože mi fakt nebylo moc dobře. Jsem nachcípaná už od neděle. Místo cvičení jsem seděla v koutě a četla Klapzubovu jedenáctku do povinný četby. Lepší než věci typu "Epos o Gilgamešovi" a "Co vyprávěly staré pražské domy".

V noci se mi zdál sen o tom, že jsem se potkala v nějakým obchoďáku s Ondrou Sokolem. Seděl mezi regálama na zemi v převleku kuřete a na lidi, který stáli okolo a fotili si ho dělal takový naštvaný pohledy. Já jsem se tím davem prodrala a zeptala jsem se ho, jestli se s ním můžu vyfotit. On souhlasil, vyfotil se se mnou a ještě mi dal autogram. Pak jsme se spolu octli u mě v pokoji. Já jsem seděla na stole, on (pořád v kostýmu kuřete) na mojí židli. A najednou, jako by se nechumelilo, vešla do pokoje angličtinářka. Řekla něco jako: "To je sice hezký, že sis sem přivedla bratra, ale teď se musíme začít učit angličtinu." Ondra se na mě tak podíval a řekl: "Cože, bratra?" :D
Tohle byl snad nejlepší sen, co se mi v poslední době zdál. A když jsem to vyprávěla spolužačce (zaryté partičkofilce), očividně ji to pobavilo.

Naštvala mě třídní primy (říkejme jí třeba Sojka práskačka, jak jsme ji dneska pojmenovali při obědě). Před hodinou matiky vešla do třídy a vynadala nám, že v jejich třídě se našla žvejkačka a údajně ji tam měl přilepit někdo od nás. Pak ještě říkala, že jsme jim prej zalili kytky tak moc, že plavaly ve vodě. Jiřka, která nevydrží chvíli v klidu to řekla naší třídní a to se doneslo k Sojce práskačce. Ta k nám před další hodinou opět přišla a ječela na nás, co si to dovolujeme říkat naší třídní. Hysterka jedna. Na obědě jsme se spolužačkami a spolužákem vymysleli, jak jim zdemolujeme tu třídu a profesorku jsme překřtili na Sojku práskačku.
Při tom taky vznikl Klub vemen, který je v nadpisu. A. něco řekla, já jsem se přeslechla a zeptala jsem se: "Cože, Klub vemen?" DOT :D

Půjdu si udělat úkoly a pak se asi mrknu na Partičku.

Tabasha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama